Містка чорна жіноча сумка на плече комплект із клатчем стильна шкірзам

740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3409-330/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка чорна жіноча сумка на плече комплект із клатчем стильна шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. Сумка має один основний відділ на блискавці. Усередині сумки знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець із ланцюжком можна пристібати як до сумки, так і до косметички. Фурнітура золото.
Розміри сумки: 26 см ширина по дну. 31 см ширина вгорі. 25 см висота. 15 см глибина.
Довжина ремінця 115 см.
Розміри клатча: 18 ширина, 18 висота, 10 глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 740 ₴






