Рюкзак жіночий молодіжний міський модний рюкзачок чорний із червоним шкірзам

660 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4008-300/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильно!!
Рюкзак жіночий молодіжний міський модний рюкзачок чорний із червоним шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильний модний жіночий рюкзак, виготовлений із якісного структурного шкірозамінника, має один основний відділ із підкладкою на блискавці, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Усередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона. З лицьового боку — кишеня на блискавці. З тильного боку рюкзака кишеня на блискавці.
Розміри рюкзака: Висота — 34 см, ширина по дну — 27 см, глибина — 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Да |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 660 ₴




