Невелика жіноча спортивна дорожня сумка модна світло-коричнева екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4549-190/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча спортивна дорожня сумка модна світло-коричнева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика дорожня/спортивна сумка виготовлена з якісної екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Розміри сумки: довжина 45 см, висота 29 см, глибина 23 см.
У комплекті довгий регульований ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для жінок |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 880 ₴






