Невелика замшева жіноча сумочка через плече сумка чорна натуральна замша + кожзам

895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4009-350/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика замшева жіноча сумочка через плече сумка чорна натуральна замша + кожзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложеним платежем відправка по передоплаті 150 грн
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші та якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Два відділення на магнітах. Усередині кожної кишені.
Розміри сумочки: 23 см ширина, 20 см висота, 10 см глибина. Ремінець — 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 895 ₴






