Жіноча сумка-шопер на широкому ремені молодіжна містка чорна з червоним екошкіра

755 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0851-520/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер на широкому ремені молодіжна містка чорна з червоним екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложеним платежем відправка по передоплаті 150 грн
Містка жіноча сумка на широкому ремені — зручна та ефектна модель на щодень. Сумка виготовлена з гладкої турецької екошкіри, має три відділення, середнє відділення на блискавці, всередині дві відкриті кишені та кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магнітах.
Розміри: 25,5 см ширина по дну, 32 см ширина по верху, 29 см висота, 11 см глибина. У комплекті знімний широкий тканинний ремінь із контрастним принтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 755 ₴








