Маленька жіноча сумка через плече молодіжна крос-боді сумочка клатч чорна з червоним шкірозамінником

635 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1038-330/14
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумка через плече молодіжна крос-боді сумочка клатч чорна з червоним шкірозамінником
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложеним платежем відправляємо по передоплаті 150 грн
Сумочка жіноча через плече на 3 відділення. Виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. Сумочка на 3 Основні відділи з підкладкою на трьох блискавках. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 17 см, ширина по дну — 22 см, бік — 10 см. Ремінець за максимального збільшення — 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 635 ₴







