Сумка жіноча біла чорні ручки на плече класична невелика сумочка шкірзам

840 ₴
- В наявності
- Код: 1036-7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча біла чорні ручки на плече класична невелика сумочка шкірзам
Розміри сумки: 33х26х13см
Висота ручок – 15см
Характеристики:
Матеріал – шкірзам
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурний |
- Ціна: 840 ₴






