Жіноча сумочка крос-боді через плече сумка клатч 3 відділення чорна з червоним замша+шкірзам

890 ₴
- В наявності
- Код: D135-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка крос-боді через плече сумка клатч 3 відділення чорна з червоним замша+шкірзам
Розміри сумки:24х19х10см
Довжина ременя 150 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+шкірзам
Кількість відділень – 3
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 890 ₴



