Жіноча сумка через плече стильна кросбоді модна сумочка чорна екошкіра

690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77766-390/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече стильна кросбоді модна сумочка чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумка із широкою ручкою та довгим ремінцем. Виконана з гладкої турецької екошкіри. У сумочки три відділення: основне на блискавці та два відділення на магнітах. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Довжина ручки — 48 см
Розміри сумочки: 27 см ширина, 22,5 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 690 ₴








