Жіноча сумка з круглими ручками невелика на плече модна міська сумочка коричнева шкірозамінник

850 ₴
- В наявності
- Код: 2049-12
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з круглими ручками невелика на плече модна міська сумочка коричнева шкірозамінник
Розміри сумки:33х22х11см
Довжина ременя 90 см
Характеристики:
Матеріал – шкірзам
Кількість відділень – 3
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴


