Жіноча шкіряна сумка кросбоді невелика сумочка через плече бежева натуральна шкіра

1 270 ₴
- Немає в наявності
- Код: D154-890/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка кросбоді невелика сумочка через плече бежева натуральна шкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумка-кросбоді, виконана з натуральної шкіри з характерним структурним малюнком. Сумочка має одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишеня на блискавці. У комплекті довгий знімний ремінь на карабінах.
Розміри сумочки: 22 х 18 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 270 ₴







