Жіноча шкіряна сумка клатч невелика сумочка через плече чорна натуральна шкіра

1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: D155-850/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка клатч невелика сумочка через плече чорна натуральна шкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумка-клатч, виконана з натуральної шкіри з характерним структурним малюнком. Сумочка має одне відділення на блискавці, додатково закривається на магнітний клапан. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці. У комплекті довгий знімний ремінь на карабінах.
Розміри сумочки: 28 х 17 х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 250 ₴







