Сумка замшева жіноча невелика на плече стильна чорна натуральна замша+шкірзам

990 ₴
- В наявності
- Код: 2049-20
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка замшева жіноча невелика на плече стильна чорна натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки:33х22х11см
Довжина ременя 90 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+шкірзам
Кількість відділень – 3
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | натуральна замша + кожзам |
- Ціна: 990 ₴





