Сумка жіноча чорна з червоним шопером модна міська екошкіра

760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0120-395/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча чорна з червоним шопером модна міська екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Лаконічна жіноча сумка-шопер, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. У сумочки одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині 2 кишені.
Розмір сумочки: 32 см ширина внизу, 35 см ширина вгорі, 28 см висота, 11 см глибина. Довжина плечового ременя 95 см (Довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 760 ₴









