Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру чорна з червоним шкірозамінником

860 ₴
- В наявності
- Код: D200-360/7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру чорна з червоним шкірозамінником
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн
Стильна модель із широкою ручкою та довгим ремінцем. Виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці та два відділення на магнітах. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Фурнітура — темний нікель
Розміри сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 860 ₴








