Рюкзак жіночий молодіжний міський модний сумка-рюкзак чорний з червоним замша+шкірзам

745 ₴
- Немає в наявності
- Код: D547-480/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильно!!!
Рюкзак жіночий молодіжний міський модний сумка-рюкзак чорний з червоним замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильний, модний жіночий рюкзак, виконаний з якісного структурного шкірозамінника, клапан - натуральна замша. Рюкзак має один основний відділ з підкладкою на блискавці, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Всередині кишеня на блискавці і кишеню для телефону. З лицьового боку-кишеня на блискавці. З тильного боку рюкзака кишеня на блискавці.
Лямки регулюються, можна носити як сумку
Розміри рюкзака: Висота - 31 см, ширина - 26 см, глибина - 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | натуральна замша + кожзам |
| Підкладка | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 745 ₴





