Жіночий рюкзак міський стильний сумка-рюкзак під рептилію чорний екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0707-530/24
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильно!!!
Жіночий рюкзак міський стильний сумка-рюкзак під рептилію чорний екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою , номер ТТН відправляемо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильний модний жіночий рюкзак, виконаний з якісної екошкіри з тисненням під рептилію спереду та гладкої екошкіри сзаду. Рюкзак має одне відділення на блискавці з щільною підкладкою. Усередині перегородка на блискавці, кишеня для телефону і кишеня на блискавці. На лицьовій стороні кишеня на магнітах. На зворотному боці (на спинці) кишеня на блискавки.
Розмір рюкзака: 26 см ширина по дну, 30 см висота, 11,5 см глибина. Плечові лямки регулюються, можна носити як сумку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 850 ₴








