Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру капучино шкірзам

860 ₴
- В наявності
- Код: D200-360/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру капучино шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна модель з широкою ручкою і довгим ремінцем. Виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці і два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Фурнітура - темний нікель
Розміри сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Капучино |
- Ціна: 860 ₴









