Рюкзак жіночий міський молодіжний модний чорний сумка-рюкзак кожзам

730 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2031-310/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий міський молодіжний модний чорний сумка-рюкзак шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою , номер ТТН відправляемо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильний жіночий рюкзак, який можна носити як сумку - невід'ємна частина гардероба кожної модниці.
Характеристики рюкзака 2031:
Виконаний з якісного структурного шкірозамінника;
Одне відділення з підкладкою на блискавці;
Всередині кишеня для телефону і дві кишені на блискавці; На зворотному боці кишеню на блискавці; Можна носити як сумку.
Розміри рюкзака: 26 см, ширина-30 см, висота 10 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип шкіри | кожзам |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
- Ціна: 730 ₴








