Сумка жіноча біла шоппер модна міська молодіжна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0120-370/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча біла шоппер модна міська молодіжна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложеним платежем відправка по передоплаті 150 грн
Лаконічна жіноча сумка-шопер, виконана з якісної гладкою екошкіра. У сумочки одне відділення на блискавці, всередині 2 кишені
Розмір сумочки: 30 см, ширина-27 см висота 12 см глибина. Довжина плечового ременя 90 см (Довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 750 ₴

